No Picture

„Kotáry“ se vydařily

19.10.2017 JUDr. Bohumil Vrána 0

Za velmi příznivého počasí a s podporou Statutárního města Zlín a Zlínského kraje, uspořádal dne 15.10.2017 Atletický klub Zlín, z.s. již 70.ročník běhu Zlínem „Přes Valašské kotáry“, který se koná jako Memoriál Gustava Bělského a Ivana Hejtmánka. Letošní jubilejní ročník měl rekordní účast, a to 298 startujících. Musíme si však […celý článek]

Baráž o extraligu žen

Baráží o extraligu žen v Opavě dne 9.9.2017 skončila pro tento rok soutěž družstev této kategorie. Ve velmi silné konkurenci a výrazně oslabené, (zejména Tomková, Malatincová – mistrovství družstev Slovenska a další), skončila naše děvčata na 7.místě. Vezmeme-li v úvahu, že finále extraligy mělo 6 družstev, pak náš tým je […celý článek]

Úspěšný závěr ligové soutěže

Poslední ligové kolo se uskutečnilo za velkého vedra v Břeclavi dne 26.8.2017. Jeho výsledek určil konečné pořadí ve skupině C a také kdo postoupil do baráže o extraligu a kdo naopak bude bojovat v baráži o udržení prvoligové příslušnosti. Obě naše družstva předvedla velmi hezké výkony, což se odrazilo také […celý článek]

3.kolo ligy mužů a žen

Již 3.kolo ligy mužů a žen se uskutečnilo dne 1.7.2017 v Uh.Hradišti. Našim děvčatům (oslabeným zejména o slovenské závodnice) se opět dařilo a za silnou Opavou skončilo pouze o 8,5 bodů. Tímto výsledkem jsme si upevnili 2.místo a máme velmi reálnou šanci vybojovat si účast v baráži o postup do […celý článek]

2.kolo ligy mužů a žen

V sobotu 3.6.2017 se na stadioně v Třinci konalo 2.kolo atletické I.ligy mužů a žen. Horké počasí ubíralo všem hodně sil, ale naše děvčata prokázala dobré morální vlastnosti a v silné konkurenci znovu získala cenné 2.místo za TJ Sokol Opava. V našem týmu nastoupilo celkem 20 závodnic. Ze stabilního kádru […celý článek]

II.kolo ligy dospělých

V sobotu 3.6.2017 se na stadioně v Třinci uskuteční II.kolo soutěže družstev I.ligy mužů a žen. V úvodním kole se nám dařilo. Muži skončili na hezkém 5.místě a ženy nečekaně na krásném 2.místě. Pokusme se to zopakovat. Odjezd autobusu od Stadinu mládeže v 6,45 hod. Nezapomeňte si vzít dresy. Zdraví […celý článek]

Přání

24.12.2016 JUDr. Bohumil Vrána 0

Příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, pohody, zdraví a sportovních úspěchů v novém roce, přeje všem svým členům výkonný výbor Atletického klubu Zlín.

Šedesátédeváté „Kotáry“ se vydařily

17.10.2016 JUDr. Bohumil Vrána 0

S pořádáním takového závodu je vždy spousta starostí a práce. Nejsou to jen úřady, které musí vydat svá povolení, ale také, zda se podaří dát dohromady kolektiv lidí z klubu, kteří budou ochotni spolupracovat na zajištění takové akce. Nevím, zda byly nějaké problémy na trase závodu, ale z pohledu „kanceláře“ […celý článek]