Krajský přebor ovládli Vondráková a Mičke

26.4.2018 Lukáš Vojtek 0

Nejlépe bodující mladší žákyní byla v 1. kole družstev mladšího žactva Tereza Vondráková, když vyhrála dvě své disciplíny, výšku (149 cm) a kouli (9,91 m). V žácích si nejlépe vedl Jirka Mičke, když zvítězil v dálce (544 cm) a byl druhý na 60 mpřek (10,13 s). Dalšími skvěle bodujícími byli […celý článek]

Kontinentální pohár

16.4.2018 Eva Kozmíková 0

Soutěž s Kontinentálním pohárem stále pokračuje!!! Atletická přípravka při ZŠ E. Zátopka (4. a 5. ročník), která se této soutěže účastní, zavítala na další, v pořadí již třetí, kontinent, resp. kontinenty. Tentokrát jsme závodili v Asii, Austrálii a Oceánii. Začátek tréninku jsme pojali netradičně, vše probíhalo pozpátku (rozklusání, rozcvičení, atletické […celý článek]

Liga dospělých se blíží

ZPRAVODAJ č. 1/2018 – I.liga ženy a muži Vážené atletky a atleti, trenéři, blíží se nám další ligová sezóna a je tedy vhodné si něco k tomu sdělit. Máme družstva v I.lize a máme zájem tuto soutěž udržet. Oba týmy – muži i ženy – získaly nějaké posily, ale to […celý článek]