Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců

MMaSMladí atleti a atletky našeho klubu se v neděli 1.10.2017 zúčastnili v Hranicích Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců. Ve velmi silné konkurenci jsme získali celkem 5 medailí. Na nejvyšším stupínku skončila a obdržela zlatou medaili Alžběta Vavříková za vítězství v běhu na 150 m časem 20.10 vt. Trenérem jmenované je pan Jiří Ot.

Podle počtu získaných medailí byl z naší výpravy nejúspěšnější Petr Sedlář. Celkem tři stříbrné kovy jsou pěkným úspěchem talentovaného závodníka. Konkrétně se jednalo o medaile v běhu na 60 m př. (čas 9.72), v běhu na 150 m (19.46 – os. rekord) a ve skoku dalekém (5.29 m). Na jeho přípravě se podílejí trenéři Stanislav Laciga, Eva Kozmíková a Lukáš Vojtek.

Poslední medaili – bronzovou – vybojoval Pavel Novosad ve skoku do výšky v osobním rekordu 1.56 m. Trenérem je Martin Janiš.

Naše výprava získala i další hezká umístění. Např. na 4.místě skončili Ondřej Koníček, štafety chlapců (Graubner, Koníček, Kupka a Novosad) a děvčat (Hašová, Brázdilová, Kašpárková, Vavříková), 5. místo A. Vavříková v běhu na 60 m, 7. místo Adam Hustý v běhu na 1500 m.

Všem medailistů a jejich trenérům blahopřeji, stejně tak i těm dalším, kterým se třeba nedařilo podle jejich představ. Je to o poctivosti v tréninku a zdraví a pak se dostaví i další úspěchy.

Zapsal: Bohumil Vrána