Podzimní soustředění žactva

Tak jako každý rok, tak i letos se mladší a starší žactvo vydalo zlepšovat své kondiční schopnosti na soustředění. Oproti loňskému roku jsme však změnili cílovou destinaci a vydali jsme se do Rekreačního střediska Trnava, které se nachází kousek od Slušovic, v krásné a malebné kopcovité krajině. Soustředění se konalo v termínu 16. – 20. října 2017 a myslím, že se nám náramně povedlo.

Děti byly ubytovány na dvou chatách, kde byly rozděleny po 3 – 4 lidech. Do hlavní budovy jsme chodili se hlavně najíst, ale také řádně zregenerovat namáhané svaly, a do společenské místnosti, kde probíhal večerní program.

Již od prvního dne nám vždy od rána svítilo sluníčko, takže jsme mohli naplno využít okolní kopečky ke zvyšování výkonnosti a nebyla nám u toho zima. A rozhodně jsme měli z čeho vybírat, protože kopců a kopečků byla všude spousta 🙂 V těsné blízkosti se také nachází lyžařský svah, který jsme, k velké nelibosti všech zúčastněných, také vyzkoušeli na krátkých vzdálenostech vybíhat. Součástí tohoto sportovního centra je také hřiště s umělou trávou, které jsme využívali hlavně pro řádné rozcvičení a také pro kruhové tréninky.

Díky krásnému, skoro letnímu počasí jsme si soustředění užili a mohli jsme naplno a kvalitně trénovat. Během večerních programů jsme také utužovali kamarádské vztahy a možná i vytvořili nová přátelství. A už se těšíme na zimní halovou sezónu, kde snad zužitkujeme naši tréninkovou píli :).

Další fotky a videa můžete naleznout na FB stránkách – Atletický klub Zlín – https://www.facebook.com/akzlin/.

print