Mistrák jak BRNO!

Drazí atletičtí přátelé,
dovolte, abychom Vás pozvali 26. a 27.7.2019 do Brna na jubilejní 50. Mistrovství České republiky mužů a žen na dráze.

Šampionát se uskuteční nejen na stadionu Pod Palackého vrchem. V pátek 26. 7. vpodvečer jsme pro Vás připravili velkou parádu v podobě výšky žen v centru města na náměstí Svobody.

V příloze zasíláme plakát v elektronické podobě k použití na Váš klubový web nebo pro distribuci do Vaší členské základny. Pokud budete chtít zaslat plakáty i v papírové podobě, napište počet kusů a adresu. Obratem dodáme.

Vstupenky jsou k dispozici na https://www.ticketportal.cz/event/Mistrovstvi-Ceske-republiky-muzu-a-zen-na-draze?idp=1341151

Chystáte-li se do Brna organizovaně a ve větším počtu, máme pro Vás následující nabídku, která je určena pouze pro atletické kluby a oddíly:
– jestliže si u nás objednáte pět vstupenek na sezení, dostanete od nás (k tomu) jednu vstupenku na sezení zdarma,
– pokud objednáte deset a více vstupenek, máte od nás zdarma k tomu dvě vstupenky!

Objednávky prosím směřujte výhradně na tento email, a to nejpozději do 19. července 2019 nebo do naplnění kapacity sportoviště. Přes prodejní síť Ticketportal realizujte nákup vstupenek dle vlastního uvážení, ale bez výše uvedených výhod. Také prosím nespoléhejte na to, že vstupenky budou k zakoupení přímo na stadionu. Budou už třeba jen na stání (bez nároku na místo na tribuně).

V případě dotazů jsme k dispozici na tomto mailu.
Těšíme se, že společně zažijeme Mistrák jak Brno!

Krásný den přeje
Organizační výbor

print