Družstvo žen na 2.místě

V sobotu 22.6.20019 absolvovalo družstvo žen velmi důležité 3.kolo I.ligy. Důležité proto, že případný neúspěch jako v kole předchozím,by nás posunul na místo kandidáta pro baráž o zachování I.ligy. To jsme si nikdo nepřáli a já jsem rád, že většina nominovaných startovala, bojovala a získala skvělé 2.místo. I v tomto kolo byl velmi důležitý každý bod, o čemž svědčí i tabulka (mezi 2. týmem a 6. je pouhých 5 bodů rozdíl).

Kromě tradičních opor (Hromadníková, Červinková, Tomková a Malatincová) potěšily a překvapily zejména mladší ročníky. Jedná se především o žákyně Alžbětu Vavříkovou a Adrianu Hefkovou, které si vytvořily velmi pěkné osobní rekordy na 100 m, ale pochvalu zaslouží i všechny ostatní závodnice. V tabulce po 3.kole jsme se posunuli na hezké 5.místo. Zbývá však ještě jedno kolo a nic není definitivně rozhodnuto. Do baráže sice již nyní „padá“ TJ Slezan Frýdek-Místek, ale zatím předposlední Lokomotiva Břeclav určitě nic nevzdává a na domácích hřišti 24.8.2019 bude nepochybně chtít tento stav změnit.
Takže děvčata – za 3.kolo všem moc děkuji a věřím, že v obdobné sestavě a s elánem jako nyní budeme bojovat i v Břeclavě 24.8.2019.
Přeji hezkou dovolenou či prázdniny a nezapomeňte na trénink.
Zdraví
Bohumil Vrána, ved.družstva žen

print