Volko vs Veleba opět ve Zlíně!

Ve Zlíně na Stadionu mládeže bude opět k vidění souboj československých mistrů ve svém oboru. Při 67. ročníku Mítinku Zlín zaklekne do bloků Ján Volko, halový Mistr Evropy na 60 m, držitel Slovenského rekordu v běhu na 100 i 200 m, proti němu se pak postaví ostřílený Jan Veleba, letošní Mistr České republiky, spoludržitel Českého rekordu na 100 m, který ve fantastickém závodu vyrovnal letos v Brně při MČR. Jan Veleba je fantastické formě a má velkou šanci podruhé zvítězit na obou distancích a zvítězit v tzv. Golden Double! Ján Volko ale bude velice těžký soupeř hlavně na 200 m, je totiž na této trati Mistrem Evropy do 23 let a jeho osobní rekord je impozantních 20,33 sek.

Velice krásný závod bude k vidění v trojskoku. Další velká „V“ doplní Tomáš Veselka, který letos útočí na 17-ti metrovou hranici a limit na MS v Doha. Soupeři mu budou nejlepší čeští trojskokani Ondřej Vodák a Jirka Vondráček.

V dálkařské sektoru se představí Američanka Malaina Payton s osobním rekordem 671 cm, sekundovat jí určitě budou sestry Dvořákovy Kateřina a Barča.

Zajímaví závodníci se samozřejmě utkají i v dalších disciplínách. Proto přijďte na Stadion Mládeže podpořit závodníky svými dlaněmi.

Začínáme v 13:00 hodin! Sobota 17.8.2019

print