Nečekaný postup

V neděli 15. září se v Uherském Hradišti uskutečnilo finále Moravy a Slezska družstev starších žáků a žákyň. Do tohoto souboje se probojovaly obě naše družstva a že bylo o co bojovat. Samozřejmě na prvním místě to byla medaile, ale také postup na Mistrovství ČR družstev, kam postupovaly 4 nejlepší družstva v každé kategorii.

Bohužel obě naše družstva byla lehce oslabena, nicméně i tak se naši závodníci snažili předvést co nejlepší výsledky a získat tak body pro družstvo. 

Větší šanci na postup měly naše děvčata, které se celý závod pohybovaly kolem 4. – 5. místa. Bohužel o pár bodíků (přesněji 7,5 bodu) postup holkám unikl. 

Naopak kluci se zpočátku pohybovali na konci tabulky a postup se zdál velmi daleko. Ovšem výborné výsledky Peti Sedláře, vrhačů Matěje Fridricha a Zdeňka Řediny a mílařů Adama Hustého a Pavla Novosada, je opět vrátily do hry. Konečné čtvrté místo a postup na Mistrovství ČR utvrdila štafeta 4x300m.

Všem závodníkům a závodnicím děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci klubu. V sobotu 5. října budeme fandit našim hochům, kteří budou bojovat v Praze o co nejlepší umístění mezi nejlepšími týmy z České republiky.

print