95 let našeho klubu oslavujeme s dětmi i rodiči

V rámci oslav 95. výročí založení atletického klubu jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 30. listopadu sportovní odpoledne pro naše svěřence, věkem přípravka a žactvo, a jejich rodiče v atletickém trojboji.

Tento rodinný trojboj se uskuteční ve sportovní hale při Gymnáziu T.G.M. Nebojte se, že byste závod nezvládli, bude se jednat o jednoduché atletické disciplíny, které zvládnou jak děti, tak i dospělí 😉🏃‍♀️🏃‍ prezentace závodních týmů proběhne od 14:00 h, samotný závod začne v 15:00 h.

Každé dítko se svým rodičem, strýcem/tetou, dědečkem/babičkou či starším sourozencem tvoří tým. Samozřejmostí je, že podle věku dítěte budou týmy rozděleny do kategorií:
– mladší přípravka (ročníky 2010 a mladší)
– starší přípravka (ročníky 2008, 2009)
– mladší žactvo (ročníky 2006, 2007)
– starší žactvo (ročníky 2004, 2005)

Budeme velmi rádi, když se si uděláte čas a závodu se zúčastníte a užijete si spolu s námi příjemné sportovní odpoledne. Každý účastník dostane od našeho klubu malý dárek jako vzpomínku. V každé kategorii budou také vyhlášeny 3 nejlepší rodinné týmy.

V případě Vašeho zájmu prosíme o potvrzení Vaší účasti na email: evakozmikova@atletikazlin.cz.

Od 19:00 h poté pokračují oslavy 95 let založení klubu na hotelu Moskva. Všichni příznivci našeho atletického klubu jsou srdečně zváni. Informace o vstupenkách naleznete na stránkách našeho klubu www.atletikazlin.cz případně na stránkách fb www.facebook.cz/akzlin

print