Mítink „Zlín 2020“ se blíží

Vážení přátelé atletiky,
dovolte mi, abych Vás jménem Atletického klubu Zlín, z.s. co nejsrdečněji pozval na jednu z hlavních akcí zlínských atletů v tomto roce, a to na mítink „Zlín 2020“.
Tento tradiční závod – již 68.ročník – patří v posledních letech mezi nejkvalitnější mítinky v ČR a jinak tomu snad nebude ani v tomto roce. I přes nepříznivou situaci z hlediska covid-19, máme předběžně přislíbeny starty našich nejlepších závodníků, a tak se máme na co těšit. Vždyť v minulých ročnících jsme zde přivítali např. mistra Evropy v hale na 60 m Jána Volka ze Slovenska, české reprezentanty sprintery Jana Velebu, Stromšíka, Jirku, Seidlovou, sestry Dvořákovy, mílař Sasínek, dálkař Juška, trojskokan Vondráček, americká dálkařka Payton a řada dalších. Opět přijedou i závodníci z polského Chorzówa.
Mítink „Zlín 2020“ se koná v sobotu dne 15.8.2020 na Stadioně mládeže, začátek ve 13,00 hod. Propozice jsou na stránkách Českého atletického svazu.
Mítink se koná s podporou Statutárního města Zlín, Zlínského kraje, Českého atletického svazu a dalších významných partnerů a sponzorů.
Těším se, že se při těchto závodech setkáme a strávíme hezké chvilky u našeho oblíbeného sportu.
Bohumil Vrána, AK Zlín

print