IV. ročník příměstských táborů!!!

I v tomto roce pořádáme pro mladé sportovce příměstské tábory. Hlavním tématem bude samozřejmě atletika, nově se však můžete těšit na spolupráci s mladým klubem Cobblers Zlín, který na našem stadionu zastupuje baseball. Od atletiky si tedy odskočíme i k základům tohoto populárního sportu. Královna sportů pochopitelně zústane naší hlavní náplní a děti naučíme základní disciplíny tohoto sportu


Hravou formou seznámíme děti se základy běhů, vrhů, hodů i skoků. K nácviku využíváme speciálních pomůcek vyrobených z měkkých materiálů, aby nedošlo k úrazům. Poslední den si účastníci tábora ověří co se naučili v praxi. Na programu bude jako vždy oblíbená Miniolympiáda, která zakončí každý turnus. I letos budou ceny vítězům předávat nejlepší sportovci nejen ze Zlína. V minulých letech to byli mimo jiné Jiří Sýkora (mistr světa v desetiboji), Michal Jordán (hokejista NHL, Carolina Hurricanes a česká reprezentace), Zdeněk Okál (PSG Zlín), Kateřina Hálová (několikanásobná mistryně ČR na 400m př. a 800m), a  další.

Tábor je určen pro děti ve věku 6-12 let, individuální domluvě se však nebráníme.

Termíny jsou zatím vypsány:
11.-15.7.2016
18.-22.7.2016
25.-29.7.2016
8.-12.8.2016
15.-19.8.2016

V případě zájmu a dostatečném počtu zájemců je možné vypsat i jiný prázdninový termín. Účast na táboře není podmíněna členstvím v oddíle.

Nástup na tábor je denně do 8:00, ukončení v 16:00. I zde je možné domluvit se individuálně.

V ceně 1.790,- Kč je zahrnuta strava 3x denně, pitný režim, instruktoři, pomůcky, ceny, a další. Platbu provádějte bezhotovostně na účet 4080002302/6800 a jako variabilní symbol použijte rodné číslo dítěte uvedené v přihlášce. Do poznámky uveďte jméno dítěte.

Vyplněné přihlášky posílejte na tabory@atletikazlin.cz nebo odevzdejte v sekretariátu klubu.

Jako každý rok se budeme snažit postarat o maximální zábavu a naučit děti co nejvíce nových věcí. V případě zájmu vám pomůžeme i s přihláškou do atletické přípravky nebo s přestupem do sportovní třídy 1.ZŠ Emila Zátopka ve Zlíně.

Štěpán Chludil
vedoucí tábora

 

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

PODMÍNKY

 

print