MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY SE BLÍŽÍ

Ve dnech 29. a 30. června  bude atletický stadion ve Zlíně hostit vrcholnou akci domácí sezóny Mistrovství České republiky v atletice mužů a žen na dráze.
 
Ve Zlíně se představí naše atletická špička, která bude usilovat nejen o mistrovské medaile, ale především i o získání kvalifikačních limitů na Letní olympijské hry, které se konají v létě v Paříži. Jedná se tak o nejvýznamnější atletickou akci na území České republiky. Pro atletického fanouška je téměř povinností se takové akce zúčastnit. 
 
Na domácím šampionátu si zazávodí esa české atletiky jako Radek Juška, Amálie Švábíková, Tomáš Staněk, Pavel Maslák, Lada Vondrová, Tereza Petržilková, Matěj Krsek, Patrik Šorm, Jan Veleba a spousta dalších. Těšit se můžete i na mladé úspěšné atlety jako je sprinterka Lurdes Gloria Manuel, vícebojař Vilém Strárský či výškař Jan Štefela.
 
Atletické závody zpestří také doprovodný program mistrovství – Atletika pro děti či fanzóna. Neváhejte a pořiďte si vstupenku na šampionát, které přinese řadu špičkových výkonů.
 
 
Děti do 10 let a osoby ZTP a ZTP/P mají vstup zdarma.
print