Otevřené mistrovství Otrokovic

Ve čtvrtek 19. ledna 2017 se v Otrokovicích konalo Otevřené mistrovství Otrokovic. Od rána do oběda mezi sebou bojovalo mladší a starší žactvo v disciplínách na 40y sprintu, 40y překážkách, skoku do dálky, starší žactvo na kouli a mladší v součtu hodů raketkou a míčkem. V odpoledních hodinách měly pak starší přípravky připravený trojboj (40y sprint, skok do dálky, hod raketkou). Ve všech disciplínách jsme měly účast našich mladých atletů, kteří přivezli domů dohromady 12 medailí, z toho 7 zlatých, 3 stříbrné a 2 bronzové.

V kouli zvítězil Martin Ponížil  s výkonem 12,85m, třetí místo v žačkách si vykoulila Lucie Fojtáchová  výkonem 8,53m. Ve starších žácích zvítězil Tomáš Kozmík na 40y přek. s časem 6,28s a na dálce získal stříbrnou medaili skokem 510cm. V mladších žácích vybojoval jak na hladkém sprintu, tak na překážkách dvě zlaté Petr Sedlář  časy 5,53s na hladkých 40y a 6,54s na překážkách. Na překách také na 3. místě skončil Mičke Jiří s časem 7,36s. Dálku mladších žáků vyhrál Adam Hustý skokem 425cm. Mezi mladšíma holkama na 40y přek. doběhla na druhém místě Lucie Kašpárková časem 6,99s. Valerie Janků vyhrála stejnou disciplínu ve své kategorii starších žaček časem 6,05s. Dálku starších žákyň ovládla Sabina Kotopulosová výkonem 468cm a hned za ní na druhém místě Valerie Janků výkonem 461cm.

Na všechny výsledky a také výkony našich přípravkářů se můžete podívat v přiloženém souboru výše.

Všem našim závodníkům gratulujeme k jejich výkonům a věřím, že poctivým tréninkem se časy budou dále snižovat a výkony v technických disciplínách zase naopak zvyšovat.

ZM

 

print