Dětský den s atletikou

Atletický klub Zlín jako každoročně pořádá pro širokou dětskou sportovní veřejnost Dětský den s atletikou, který se koná dne 12. 9. 2022 v 16.00 hod. na Stadionu mládeže ve Zlíně.

Je určen pro věkové kategorie 6 – 12 let. Děti si vyzkouší své atletické dovednosti – běh na 60 m, skok do dálky a hod míčkem. Každé dítě bude absolvovat po prezentaci postupně všechny disciplíny, kde mu zaznamenají na jeho startovní lístek výkony. Po změření všech disciplín dítě obdrží pamětní list se svými dosaženými výkony a drobnou sladkost.

Atletický klub Zlín má ve svých atletických přípravkách více jak 150 malých atletů. Děti v kategorii mladší a starší přípravky trénují 2x týdně a to pondělí-středa a úterý-čtvrtek. Děti v kategorii atletické miniškoličky trénují také 2x týdně. V případě zájmu o atletiku si mohou rodiče u prezentace vyzvednout kontakty na naše trenéry přípravek, kde se na začátku měsíce září osobně telefonicky dohodnou na případném přihlášení svého dítěte.

Zveme všechny děti, které rády sportují, aby se za námi přišly podívat na Stadion mládeže a strávili hezké sportovní odpoledne. Těšíme se na všechny děti i jejich rodiče.

 

Za AK Zlín

Pavla Kotopulosová

print