STŘÍBRNÝ PEŤA SEDLÁŘ

Na MČR žactva, které se konalo v Ostravě 2.-3.3.2019, startovala z našeho klubu skromná skupinka, a to pouze dva závodníci. Přesto jsme byli vidět, a to zásluhou Petra Sedláře (mimochodem syna bývalé výborné sprinterky Markéty Kamenářové). Peťa vybojoval po skvělém výkonu stříbrnou medaili ve skoku do dálky výkonem 6.19 m. Dařilo se mu i v běhu na 60mpř., kde skončil na hezkém 4.místě v osobním rekordu 8.39 vt. Trenérem Petra Sedláře je St.Laciga. Druhým zástupcem našeho klubu byla Zuzana Zouharová v běhu na 1500 m. S určitými zdravotními problémy nakonec závod nedokončila.

Bohužel na doby, kdy jsme získávali na MČR podstatně větší počet medailí, zatím jen vzpomínáme. Věřme však, že se jedná o přechodné období a že závodníci AK Zlín tuto slabší bilanci ve všech kategoriích brzy zlepší.

Bohumil Vrána

print